Všetko na jednom mieste

Všetky aktivity sa uskutočňujú na 1 mieste v Tenisovom Areáli Anička a mestskom parku Anička. Deti nikam necestujú, neprepravujú sa MHD a neprechádzajú cez žiadnu hlavnú cestu. Deti sa po celý deň pohybujú v uzatvorenom / oplotenom priestore a všetky aktivity vykonávajú pod dozorom dospelých a školených trénerov s dlhoročnou praxou.

Tenis a ďalšie aktivity

Tenis kemp SLNIEČKO nie je len o tenise, ktorý hrajú deti denne, ale aj o všeobecnej pohybovej príprave s prvkami atletiky a loptových hier.

Stravovanie a pitný režim

Deti majú na tábore zabezpečenú desiatu (ovocie), obed (hlavné jedlo – dospelácke porcie), olovrant (jemné pečivo, koláč, džús) a celodenný pitný režim (neperlivé nechladené vody). Dokážeme zabezpečiť aj stravovanie pre deti s intoleranciou na niektorý druh potravín (konkrétny prípad vždy riešime individuálne)

Nepriaznivé podmienky

Veľkou devízou je, že Vaše deti budú môcť športovať bez zmeny aj v prípade daždivého dňa. Počas celých prázdnin (všetkých termínov).Keďže program na kempe prebieha indoor/outdoor, všetky deti absolvujú program aj v hale aj vonku v prípade potreby.

Športové pomôcky

Kemp ako aj všetky tréningové aktivity SLNIEČKA sa vyznačujú kvalitným športovým vybavením pre všetky športy. Všetky pomôcky máme v dostatočnom počte aby deti zbytočne nečakali a nedelili sa o lopty alebo jednu raketu. Pre všetkých účastníkov zapožičiavame rakety zdarma.